You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
happy events loader
 • Kreatívne programové nápady

  Na originálnych aktivitách a zábavnom program spravidla stojí úspech či neúspech eventu. Poradíme vám, čo z činností sa na daný event hodí a navrhneme formu i obsah. Využite naše bohaté skúsenosti s prípravou programu pre firemný večierok, teambuilding, detskú oslavu či svadbu. Garantujeme pôvodné nápady a jedinečné zážitky.

 • Booking umelcov

  Radi by ste na svojom evente videli známu tvár, obľúbeného hudobného interpreta či osvedčeného moderátora? Potrebujete poradiť s umelcami, zaujímavými vystúpeniami a nápaditými prvkami pripravovaného programu alebo šou? S dôverou sa na nás obráťte, odporučíme vám tých najlepších. Zabezpečíme aj kompletnú dramaturgiu či scenár podujatia.

 • Catering, tematické občerstvenie

  Dobré jedlo patrí neodmysliteľne k vydareným podujatiam. Či už potrebujete menšie občerstvenie na oslavu, chceli by ste si užiť grilovačku pod holým nebom, máte chuť na špeciálne tematické menu, alebo usporadúvate svadobnú hostinu, raut či veľký event s bufetovými stolmi, kulinárske špeciality zabezpečíme presne podľa vašich predstáv.

 • Technické zabezpečenie

  Máte pripravené svoje podujatie, no potrebuje k nemu akékoľvek materiálne vybavenie? Zabezpečíme pre vás stage, pódium, stany, sedenie aj príslušnú techniku – ozvučenie, svetlá, efektovú techniku, zobrazovacie zariadenia (projektor, LED steny). V prípade potreby je k dispozícii aj náš tím na kompletnú inštaláciu a/alebo obsluhu zariadení.

 • Video & Foto

  Z vášho podujatia zabezpečíme profesionálny videozáznam vrátane výroby krátkeho filmu/imidžového klipu podľa individuálnych požiadaviek. Rovnako zrealizujeme snímanie diania počas eventu s vysielaním na obrazovky v reálnom čase respektíve online cez živý prenos. Pre váš event poskytneme aj fotografa.

 • Dekorácia

  Radi by ste dodali miestu svojho podujatia dokonalý lesk a svieži vzhľad? Ochotne pre vás zariadime výzdobu a dekoráciu priestoru vrátane živých kvetov a špeciálnych rekvizít. Po obhliadke priestoru pridáme v prípade záujmu vlastné nápady, ako priestor ešte viac vyšperkovať a prispieť tak ku skvelej atmosfére počas eventu.

 • Výber miesta

  Máte predstavu o priebehu podujatia, no neviete presne, kde by bolo najlepšie ho zrealizovať? Výber miesta si vyžaduje dokonalý prehľad a ten rozhodne máme. Či už ide o romantické miesto pre vašu svadbu, skvelý rezort pre teambuilding alebo útulný hotel s kvalitnými službami pre firemné podujatie. Neváhajte nás kontaktovať.

 • Propagácia, digitálne riešenia

  Potrebujete navrhnúť webstránku či cielenú reklamu súvisiacu s vaším eventom? Spolu to zvládneme ľavou zadnou. V prípade potreby pomôžeme aj s kreatívnymi ideami, ako podujatie spropagovať a zviditeľniť, prípadne ako účastníkom dodať potrebný servis cez moderné online platformy.